Recenzie

Dobrý deň, chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s firmou Aspen klimatizácie. Od požiadavky, obhliadky, výberu správnej mašiny bola do týždňa klimatizácia namontovaná. Poradenstvo, montáž, odskúšanie. Proste top služby. Rozhodne odporúčam.
Ladislav Rechtorík

Veľká spokojnosť nielen s produktom ale aj s prácou. Skvelé a rýchle jednanie. Veľmi šikovní chlapi nič neodflákli, dali si robotu naviac len aby všetko bolo v poriadku, aj keď nemuseli. Poslala som dokonca aj niečo naviac. Veľká spokojnosť!
Kristína Burrow

Takto si predstavujeme spoľahlivé služby na vysokej úrovni. Od zadania objednávky po realizáciu uplynulo iba 10 dní. Pracovníci Vašej firmy sú naozaj spoľahliví a kvalitní odborníci. Boli sme veľmi spokojný s priebehom montáže, všetko po sebe do čista poupratovali. Ďakujeme za profesionálny prístup.
Ondrej Kvasnica

Ďakujem za skvelú spoluprácu, obvykle totiž všetci nasľubujú termíny, potom presúvajú a nakoniec meškajú. Po telefonáte som dostal obratom cenovú ponuku a po odsúhlasení sme sa dohodli na termíne realizácie. Deń vopred som bol kontatkovaný a technici prišli na čas inštalovať klimatizáciu. NEUVERITEĽNÉ! Ono to funguje. Teda ASPEN funguje. Prajem firme veľa zdaru a spokojných zákazníkov.
Karel Ružička

S firmou Aspen klima som bola veľmi spokojná od začiatku komunikácie až do finalizácie montáže klimatizácie. Absolutna profesionalita a ochota jednak pri výbere vhodnej klimatizácie a samozrejme pri montáži, ktorá bola maximálne odborná a navyše, čo som bola veľmi príjemne prekvapená, páni montéri po sebe hneď upratovali vysávačom vzniknutú sutinu. Ďakujem.
Mirka Bilačičová

Ďakujem firme Aspen za perfektne odvedenú prácu, prístup, inštaláciu a profesionálnu montáž. P.Lipovskemu ďakujem za doporucenie pre mna vhodnej klimatizácie. Pracovníci firmy Aspen prišli na vopred dohodnutý čas presne, klimatizáciu odborne nainštalovali, následne mi všetko vysvetlili a ešte aj všetko po sebe perfektne upratali, povysavali, odniesli odpady.
Maximálna spokojnosť! Doporučujem
Jana Hunackova

Prístup ASPENu môžem hodnotiť ako vysoko profesionálny. V dnešnej dobe to nie je až taká bežná záležitosť. Pomerne veľkú a komplikovanú montáž zvládli nad očakávania a to vrátane zmeny typu jednotky počas realizácie vyvolanej nepredpokladaným stavebným stavom. Dôležité je aj to, že po sebe pravidelne upratali. Služby sú vždy o ľuďoch, takže od nás majú títo ľudia a ASPEN päť hviezdičiek z piatich.
Rudolf

Od prvého telefonátu s p. Lipovským som vedel, že som si vybral dobre. Cez telefón mi poradil vhodnú variantu, dohodli sme dátum montáže. Montáž super dvaja pohodoví majstri a klíma je na svete. Vrelo odporúčam firmu Aspen, je to zohratý tím profesionálov.
Majo Uhlík

S firmou Aspen klima som veľmi spokojná. Klimatizácia, ktorú som si vybrala pracuje presne podľa mojich predstáv, hlavne je nehlučná, keďže ju mám v spálni. Ďakujem. Som maximálne spokojná.
Daniela

Firmu ASPEN som našiel náhodou na internete, keď dom hľadal alternatívne možnosti vykurovania môjho domu. Oslovil ma profesionálny prístup p. Lipovského, ktorý našiel odpoveď na všetky moje otázky, navrhol ďalšie možnosti riešenia, vysvetlil mi výhody a nevýhody jednotlivých návrhov a po takmer hodinovom rozhovore na základe mojich požiadaviek vypracoval cenovú ponuku a navrhol termín montáže. Všetko prebehlo podľa dohody vo veľmi krátkom čase. Tak isto profesionálne postupovali aj montážni pracovníci, páni Krško a Vároš, poradili, vysvetlili čo a ako by bolo lepšie urobiť, pracovali opatrne, vŕtanie bez problémov zvládli aj staré omietky, prakticky stačilo povysávať a utrieť prach. Aj napriek tomu, že sa vyskytol nečakaný problém, bol tento vďaka skúseným pracovníkom firmy ASPEN vo veľmi krátkom čase odstránený. Dnes po takmer mesiaci kúrenia dvomi jednotkami GREE U-CROWN môžem konštatovať, že tieto spoľahlivo pracujú za každého počasia, neprekážali im ani mínusové teploty, pri príchode z práce je všade príjemne teplo a čo sa týka nákladov vykurujem lacnejšie ako predtým drevenými briketami. Maximálna spokojnosť s riešením, realizáciou a to všetko za viac ako prijateľnú cenu. Moje nové vykurovanie inšpirovalo aj môjho brata, ktorý vďaka firme ASPEN už tretí týždeň vykuruje časť domu GREE U-CROWN a je rovnako ako ja veľmi spokojný.

Pavol Šebeňa                

Chcel by som sa podeliť o skúsenosti s firmou Aspen klíma a to, vyjadrujem maximálnu spokojnosť s profesionálnym prístupom a zvlášť chcem poďakovať pánovi Lipovskému za poradenstvo pri výbere správnej klimatizácie do rodinného domu. Môžem len odporúčať….ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu s pozdravom Andrej Bartoň Ondrašová

Andrej Bartoň

Veľmi profesionálny prístup, kvalitná montáž a zaškolenie, možnosť pravidelného servisu klimatizácie, korektné jednanie, vrelo odporúčam :)

Štefan Kúdela a Lucia Šebová

Firmu ASPEN možem len a len odporučit.maximalna spokojnosť oproti inym firmam z mojho okresu.ďakujem a prajem vam ešte vela vela spokojnych zakaznikov

Peter Zubersky

Firmu Aspen som našiel na nete a neľutujem.
Profesionálny prístup od p.Lipovského a expresne rýchla a kvalitná montáž odborníkov je výbornou vizitkou firmy ktorú môžem len odporučiť.
Od požiadania o cenovú ponuku po montáž
prešlo len 9 dní.
Klíma funguje ako má a firma Aspen má ďalšieho spokojného zákazníka.
Ešťe raz vďaka.
Metod        

Ďakujem pekne za super ovedenu prácu

Mário           

Kúpila som si klímu vo firme ASPEN. Som veľmi spokojná s milým a ustretovym jednanim p Lipovskeho až po samu realizáciu. Majster montaznik p Varos bolo vidieť ze vie co robí aj s kolegom p. Čiernym. Po ukončení prác všetko po sebe upratali, akoby sa ani nerobili žiadne stavebné práce. Ďakujem a vrele odporúčam.
Janka Macakova

Bol som veľmi spokojný, od objednania, cez inštaláciu až po kvalitu. Veľmi profesionálny prístup a rýchle služby. Ďakujem.

Robert Ferenc

GREE CROWN v rodinnom dome, október 2023.
Úplne iný level klimatizácie a vyhrievania, akí sme doteraz poznali.
Tichučká a estetická jednotka  v byte, tichý vonkajší ventilátor.
Neuveriteľne rýchle vyhrievanie miestností.
Montáž  : páni  Vároš a Černý.  Jedným slovom : PROFESIONÁLI. Žiadna výtka

Jaro Bosík

Dobrý deň.
Dovoľte mi poďakovať firme ASPEN za skutočne profesionálny prístup vybavenia mojej požiadavky na montáž klimatizácie.
Od obhliadky miesta montáže do samotnej montáže uplynulo len 10dní. Kalkulácia mi bola predložená do 24h. od obhliadky.
Počas obhliadky obchodný zástupca fundovane vedel odpovedať na všetky moje otázky a veľmi ochotne mi pomohol s výberom samotného produktu.
(konkrétne sa montovala „GREE – CLIVIA GWH12AUCXB-K6DNA2A Nástenný split 3,5 / 3,8 kW“).
S kalkuláciou som sa obrátil na 2 dodávateľské subjekty. Vzhľadom na profesionálnejší prístup, recenzie z netu a ponúkaný následný servis napokon pre mňa nebolo kritérium výberu dodávateľa cena a neľutujem.
V dohodnutý deň montáže prebehlo všetko bez problémov, samotní montážnici všetky úkony vykonali veľmi precízne, skúsene a rozvážne.
Montáž vykonali naozaj podľa mojich očakávaní. (manželka ma volá „Monk“ 😊 , ale ja som skutočne bol spokojný) Po skončení práce montážnici vzorne upratali interiér aj exteriér, za všetko palec hore !
Veľká chvála, veľká vďaka, vrelo odporúčam!

Vladimír Skalický

So službami firmy Aspen klíma sme nadmieru spokojní. Po obhliadke navrhli najlepšie riešenie inštalácie vonkajšej aj vnútorných jednotiek v panelákovom byte, ktorý je teraz možné klimatizovať aj vykurovať. Vonkajšiu jednotku dokázali namontovať na plášť bytového domu, takže sme nemuseli obetovať priestory vonkajšieho balkónu, čo by inak hrozilo a dosť obmedzilo využitie balkónového priestoru. Od obhliadky po montáž to šlo veľmi rýchlo a hladko, montáž nakoniec zvládli v rámci jedného pracovného dňa. Vrelo odporúčame!!!
Marcela a Miloš

Aspen som si vybral kvôli prístupu p. Lipovského, ktorý na rozdiel od niekoľkých ďalších firiem, ktoré som oslovil so žiadosťou o ponuku, promptne odpovedal na otázky, vysvetlil, poradil. Rovnako spokojný som s montážou. Vŕtanie cez stenu opatrne tak aby nevznikli zbytočné škody (staré múry), precízna práca, po skončení práce rovnako čisto ako na začiatku. Či budeme spokojní so samotnými klímami (na kúrenie) ukáže až čas, ale zatiaľ fungujú podľa očakávania.
Marian Harušťák

Veľmi pekne ďakujem za montáž klimatizácie. S firmou Aspen som sa stretol prvý raz a bol som nad mieru spokojný, od samotného prvotného telefonátu s p. Lipovským, kedy som si s ním dohodol stretnutie, kde mi doporučil najlepšie riešenie, obratom zaslal cenovú ponuku a po jej schválení dohodol termín montáže, krorý bol aj dodržaný. Prišli dvaja chlapci, Majo a Miško, všetko potrebné priviezli, namontovali, oživili a mňa zaučili. Bol som s nimi veľmi spokojný. S takouto firmou sa človek stretne len veľmi zriedka.  Chlapcom prajem veľa zdravia, pracovných úspechov a ďalších spokojných zákazníkov. Tú firmu môžem len doporučiť.  Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Anton Čermák

Veľká pochvala pre chalanov čo tu boli na montáži. Veľmi slušní, čistá robota, vysvetlili, dlho som tu nemal taký chlapov s ktorými som bol tak spokojný.
Stanislav Smolka

Dobrá spolupráca, rýchla inštalácia, O.K. Doporučujem.
Tibor

Firme Aspen patrí moja veľká vďaka za ich profesionálne odvedenú prácu od návrhu riešenia, vypracovanie cenovej ponuky, plánovanie termínu realizácie  – to všetko pod taktovkou Pána Lipovského, až po samotnú realizáciu, predvedenie a odovzdanie. Nikdy by som neveril, že klimatizácia (multisplit so 4 vnútornými jednotkami) pre 3 izbový byt sa dá nainštalovať tak nenápadne, skoro akoby tam bola pôvodne projektovaná. Milí dvaja pracovníci (Pán Krško a kolega), ktorí realizovali samotnú inštaláciu boli citeľne profesionáli, ktorí ovládajú svoju profesiu dokonale. Po celodennej usilovnej a precíznej práci si po sebe všetko poupratovali a nám stačilo len utrieť prach a poumývať dlážku. Vybral som si vlajkovú loď spoločnosti Mitsubishi Electric – Diamond, ktoré majú luxusný vzhľad a aj samotnú technológiu. Firmu Aspen môžem určite len odporúčať!
Lukáš Lokaj

Oceňujem vysoko profesionálny prístup, rýchle zaslanie cenových ponúk, bezproblémovú komunikáciu pri objednávaní a rýchlu a profesionálnu montáž. Absolutne nie je čo vytknúť. Maximálna spokojnosť.
Martin

Som veľmi spokojný, asi ani nie je viac čo dodať, treba skúsiť, za mňa 100 bodov ???.
Stando

Nie je to prvá skúsenosť s firmou Aspen a môžem len potvrdiť, že sa od poslednej realizácie nič nezmenilo. Všetko od ponuky, objednávky až po realizáciu prebehlo hladko a rýchlo. Oceňujem aj montážnikov, ktorý boli veľmi profesionálny a realizovali aj zmeny, ktoré sme dohodli až pri montáži. Upratovanie po sebe beriem ako samozrejmosť. Bol som opakovane spokojný.
Peter

Chcem vysloviť poďakovanie firme Aspen klíma, ktorá mi montovala klimatizáciu do môjho priestoru. Som veľmi spokojná a doporučujem všetkým. Toto je už druha klimatizácia, ktorú nam firma Aspen klíma zabezpečovala a opätovne nesklamali! Ďakujem
Jana

So sluzbami spolocnosti Aspen eco sme boli nadmieru spokojni, vysoko profesionalny pristup, ochotne poradili s vhodnym umiestnenim klimy, klima je nehlucna, vykonna…rychle zameranie a montaz, po sebe si pekne upratali…mozem len doporucit!!

Lenka Havlikova

Bezproblémové od riešenia po realizáciu👍

Peter Smetana

Veľká spokojnosť, príjemné jednanie, spolupráca na vysokej úrovni, spoľahlivosť, servis montáž naozaj šikovná, vysvetlenie, všetko naozaj na výbornej úrovni, odporúčam každéme,

Zuzana Michalová

Odporúčam , maximálna spokojnosť, dodali typ čo sme chceli za normálne ceny , nepredražená preprava, poradia, vysvetlia a montáž na vysokej úrovni, dodržali termín a po práci si všetko upratali.
Ďakujeme celému tímu že nás neodmietli a prišli aj napriek tomu že prvotnú predprípravu sme mali od inej spoločnosti s ktorou sme spoluprácu ukončili. Klima je nehlučná , so senzorom a je tu aj možnosť dezinfekcie čo mne osobne veľmi vyhovuje.
Firme prajem veľa ďalších spokojných zákazníkov, tešíme sa na servis.

Lucia

Chcem povedať firme Aspen veľké DAKUJEM . Od prvej komunikácie s p. Lipovským , následne obhliadka s p. Malíkom perfektné jednanie . Organizácia super a montáž tiež. Chalani vedia čo predávajú a čo montujú a robia to výborne . Som maximálne spokojný 12kw čerpadlo ZUBADAN ide parádne v dome teplo ako na Hawaii. Taktiež dakujem p.Žilkovej veľmi pomohla s vybavovaním dotácie a dotiahnutím popierovačiek . Ďakujem celej firme ASPEN a želám veľa ďalších spokojných zákazníkov .

Vladimír Štefánik

Ďakujeme firme Aspen a celému tímu za montáž klimatizácie. Sme veľmi spokojný s milým a profesionálnym prístupom. Dvaja milí pracovníci boli ochotní a vyriešili problémy s montážou klimatizácie v sťažených podmienkach, po sebe upratali. Ochotne nám vysvetlili ovládanie klimatizácie a wifi aplikácie. Klimatizáciu sme vyskúšali a funguje perfektne, chladí aj vykuruje. Odporúčame firmu a prajeme im veľa úspechov!

Magdaléna Fujeríková

Zavolal som poslal fotky. Poradili mi pomohli mi. A za 10 dni od dohody klima namontovana.
Ustretovost.
Rychlost.
Upratane po ukonceni prace.
Stacilo vytret podlahu a vsetko ok.
Dlha zaruka pri pravidelnom servise.
Top.
Odporucam

Peter Ružinský

 


Napíšte nám o Vašej skúsenosti s našimi službami.