O nás


AspeN Eco, s.r.o.

Hlavnou myšlienkou firmy je nepredávať len výrobky, ale poskytovať aj adekvátne služby pri prvotnom návrhu, predaji a následnej prevádzke zariadenia.Firma AspeN Eco, s.r.o. bola založená v roku 2012. Hlavnou činnosťou firmy sú veľkoobchod s klimatizačnou technikou značky GREEAUX a montáž klimatizačných zariadení, montáž tepelných čerpadiel značky GREE, AUX, MITSUBISHI a DAIKIN. 

Okrem klimatizačnej techniky vykonávame aj montáž rekuperačných jednotiek MITSUBISHI LOSSNAY, WOLF, 2VV VENUS, 2VV DAPHNE a iné. Vykonávame záručný aj pozáručný servis nami montovaných klimatizačných a rekuperačných zariadení. Sme členom slovenského zväzu pre chladiarenskú a klimatizačnú techniku.

Samozrejmosťou je aj návrh zariadenia presne podľa požiadavky zákazníka, alebo projektovej dokumentácia, prípadne fotodokumentácie jestvujúceho objektu.  Konzultácie vykonávame priamo u nás, alebo na obhliadke u zákazníka.

 


KANCELÁRIA

SKLAD

SHOWROOM

 

SHOWROOM


Keďže sme reálny veľkoobchod a nie klasický e-shop, počas záručnej doby vám garantujeme technickú pomoc, servis a rýchlu dostupnosť náhradných dielov.