MITSUBISHI DIAMOND

Predstavujeme Vám novinku v sortimente klimatizácií Mitsubishi Electric. Nástenná jednotka MSZ-LN, ktorá je víťazom ocenenia GOOD DESIGN AWARD, jedného z popredných svetových dizajnových ocenení.


Jednotka sa vyrába v štyroch farebných prevedeniach so špeciálnou povrchovou úpravou a dizajnovým riešením – prírodná biela, perleťová biela, onyxovo čierna a rubínovo červená. Okrem špičkového dizajnu jednotka disponuje najmodernejšími technológiami aby splnila očakávania aj pre najnáročnejších užívateľov.


Viac informácií nájdete v katalógovom liste

Klimatizáciu si môžete zakúpiť v e-shopeGREE U-CROWN

Gree sa snažia kombinovať najlepšie a najspoľahlivejšie technológie s jedinečným štýlom už roky. U-Crown – je ich technologicky najpokročilejšie zariadenie v segmente Premium.


Klimatizácia U-Crown je kombináciou  najlepších vlastností: sofistikovaný dizajn a nové technológie. Pri konštrukcii U-Crown inžinieri použili technológiu založenú na dvojstupňovom kompresore a vysoko kvalitnom výmenníku tepla. Používatelia si môžu vychutnať zariadenie s najvyššími parametrami na trhu, ktoré kombinujú efektívnosť a jedinečný štýl.Klimatizáciu si môžete zakúpiť v e-shope