Recenzie

Veľká spokojnosť nielen s produktom ale aj s prácou. Skvelé a rýchle jednanie. Veľmi šikovní chlapi nič neodflákli, dali si robotu naviac len aby všetko bolo v poriadku, aj keď nemuseli. Poslala som dokonca aj niečo naviac. Veľká spokojnosť!
Kristína Burrow

Takto si predstavujeme spoľahlivé služby na vysokej úrovni. Od zadania objednávky po realizáciu uplynulo iba 10 dní. Pracovníci Vašej firmy sú naozaj spoľahliví a kvalitní odborníci. Boli sme veľmi spokojný s priebehom montáže, všetko po sebe do čista poupratovali. Ďakujeme za profesionálny prístup.
Ondrej Kvasnica

Ďakujem za skvelú spoluprácu, obvykle totiž všetci nasľubujú termíny, potom presúvajú a nakoniec meškajú. Po telefonáte som dostal obratom cenovú ponuku a po odsúhlasení sme sa dohodli na termíne realizácie. Deń vopred som bol kontatkovaný a technici prišli na čas inštalovať klimatizáciu. NEUVERITEĽNÉ! Ono to funguje. Teda ASPEN funguje. Prajem firme veľa zdaru a spokojných zákazníkov.
Karel Ružička

S firmou Aspen klima som bola veľmi spokojná od začiatku komunikácie až do finalizácie montáže klimatizácie. Absolutna profesionalita a ochota jednak pri výbere vhodnej klimatizácie a samozrejme pri montáži, ktorá bola maximálne odborná a navyše, čo som bola veľmi príjemne prekvapená, páni montéri po sebe hneď upratovali vysávačom vzniknutú sutinu. Ďakujem.
Mirka Bilačičová

Ďakujem firme Aspen za perfektne odvedenú prácu, prístup, inštaláciu a profesionálnu montáž. P.Lipovskemu ďakujem za doporucenie pre mna vhodnej klimatizácie. Pracovníci firmy Aspen prišli na vopred dohodnutý čas presne, klimatizáciu odborne nainštalovali, následne mi všetko vysvetlili a ešte aj všetko po sebe perfektne upratali, povysavali, odniesli odpady.
Maximálna spokojnosť! Doporučujem
Jana Hunackova

Prístup ASPENu môžem hodnotiť ako vysoko profesionálny. V dnešnej dobe to nie je až taká bežná záležitosť. Pomerne veľkú a komplikovanú montáž zvládli nad očakávania a to vrátane zmeny typu jednotky počas realizácie vyvolanej nepredpokladaným stavebným stavom. Dôležité je aj to, že po sebe pravidelne upratali. Služby sú vždy o ľuďoch, takže od nás majú títo ľudia a ASPEN päť hviezdičiek z piatich.
Rudolf

Od prvého telefonátu s p. Lipovským som vedel, že som si vybral dobre. Cez telefón mi poradil vhodnú variantu, dohodli sme dátum montáže. Montáž super dvaja pohodoví majstri a klíma je na svete. Vrelo odporúčam firmu Aspen, je to zohratý tím profesionálov.
Majo Uhlík

S firmou Aspen klima som veľmi spokojná. Klimatizácia, ktorú som si vybrala pracuje presne podľa mojich predstáv, hlavne je nehlučná, keďže ju mám v spálni. Ďakujem. Som maximálne spokojná.
Daniela

Veľmi pekne ďakujem za montáž klimatizácie. S firmou Aspen som sa stretol prvý raz a bol som nad mieru spokojný, od samotného prvotného telefonátu s p. Lipovským, kedy som si s ním dohodol stretnutie, kde mi doporučil najlepšie riešenie, obratom zaslal cenovú ponuku a po jej schválení dohodol termín montáže, krorý bol aj dodržaný. Prišli dvaja chlapci, Majo a Miško, všetko potrebné priviezli, namontovali, oživili a mňa zaučili. Bol som s nimi veľmi spokojný. S takouto firmou sa človek stretne len veľmi zriedka.  Chlapcom prajem veľa zdravia, pracovných úspechov a ďalších spokojných zákazníkov. Tú firmu môžem len doporučiť.  Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Anton Čermák

Veľká pochvala pre chalanov čo tu boli na montáži. Veľmi slušní, čistá robota, vysvetlili, dlho som tu nemal taký chlapov s ktorými som bol tak spokojný.
Stanislav Smolka

Dobrá spolupráca, rýchla inštalácia, O.K. Doporučujem.
Tibor

Firme Aspen patrí moja veľká vďaka za ich profesionálne odvedenú prácu od návrhu riešenia, vypracovanie cenovej ponuky, plánovanie termínu realizácie  – to všetko pod taktovkou Pána Lipovského, až po samotnú realizáciu, predvedenie a odovzdanie. Nikdy by som neveril, že klimatizácia (multisplit so 4 vnútornými jednotkami) pre 3 izbový byt sa dá nainštalovať tak nenápadne, skoro akoby tam bola pôvodne projektovaná. Milí dvaja pracovníci (Pán Krško a kolega), ktorí realizovali samotnú inštaláciu boli citeľne profesionáli, ktorí ovládajú svoju profesiu dokonale. Po celodennej usilovnej a precíznej práci si po sebe všetko poupratovali a nám stačilo len utrieť prach a poumývať dlážku. Vybral som si vlajkovú loď spoločnosti Mitsubishi Electric – Diamond, ktoré majú luxusný vzhľad a aj samotnú technológiu. Firmu Aspen môžem určite len odporúčať!
Lukáš Lokaj

Oceňujem vysoko profesionálny prístup, rýchle zaslanie cenových ponúk, bezproblémovú komunikáciu pri objednávaní a rýchlu a profesionálnu montáž. Absolutne nie je čo vytknúť. Maximálna spokojnosť.
Martin

Som veľmi spokojný, asi ani nie je viac čo dodať, treba skúsiť, za mňa 100 bodov ???.
Stando

Nie je to prvá skúsenosť s firmou Aspen a môžem len potvrdiť, že sa od poslednej realizácie nič nezmenilo. Všetko od ponuky, objednávky až po realizáciu prebehlo hladko a rýchlo. Oceňujem aj montážnikov, ktorý boli veľmi profesionálny a realizovali aj zmeny, ktoré sme dohodli až pri montáži. Upratovanie po sebe beriem ako samozrejmosť. Bol som opakovane spokojný.
Peter


Napíšte nám o Vašej skúsenosti s našimi službami.