Recenzie

Takto si predstavujeme spoľahlivé služby na vysokej úrovni. Od zadania objednávky po realizáciu uplynulo iba 10 dní. Pracovníci Vašej firmy sú naozaj spoľahliví a kvalitní odborníci. Boli sme veľmi spokojný s priebehom montáže, všetko po sebe do čista poupratovali. Ďakujeme za profesionálny prístup.
Ondrej Kvasnica

Ďakujem za skvelú spoluprácu, obvykle totiž všetci nasľubujú termíny, potom presúvajú a nakoniec meškajú. Po telefonáte som dostal obratom cenovú ponuku a po odsúhlasení sme sa dohodli na termíne realizácie. Deń vopred som bol kontatkovaný a technici prišli na čas inštalovať klimatizáciu. NEUVERITEĽNÉ! Ono to funguje. Teda ASPEN funguje. Prajem firme veľa zdaru a spokojných zákazníkov.
Karel Ružička

S firmou Aspen klima som bola veľmi spokojná od začiatku komunikácie až do finalizácie montáže klimatizácie. Absolutna profesionalita a ochota jednak pri výbere vhodnej klimatizácie a samozrejme pri montáži, ktorá bola maximálne odborná a navyše, čo som bola veľmi príjemne prekvapená, páni montéri po sebe hneď upratovali vysávačom vzniknutú sutinu. Ďakujem.
Mirka Bilačičová

Dobrá spolupráca, rýchla inštalácia, O.K. Doporučujem.
Tibor

Firme Aspen patrí moja veľká vďaka za ich profesionálne odvedenú prácu od návrhu riešenia, vypracovanie cenovej ponuky, plánovanie termínu realizácie  – to všetko pod taktovkou Pána Lipovského, až po samotnú realizáciu, predvedenie a odovzdanie. Nikdy by som neveril, že klimatizácia (multisplit so 4 vnútornými jednotkami) pre 3 izbový byt sa dá nainštalovať tak nenápadne, skoro akoby tam bola pôvodne projektovaná. Milí dvaja pracovníci (Pán Krško a kolega), ktorí realizovali samotnú inštaláciu boli citeľne profesionáli, ktorí ovládajú svoju profesiu dokonale. Po celodennej usilovnej a precíznej práci si po sebe všetko poupratovali a nám stačilo len utrieť prach a poumývať dlážku. Vybral som si vlajkovú loď spoločnosti Mitsubishi Electric – Diamond, ktoré majú luxusný vzhľad a aj samotnú technológiu. Firmu Aspen môžem určite len odporúčať!
Lukáš Lokaj

Oceňujem vysoko profesionálny prístup, rýchle zaslanie cenových ponúk, bezproblémovú komunikáciu pri objednávaní a rýchlu a profesionálnu montáž. Absolutne nie je čo vytknúť. Maximálna spokojnosť.
Martin


Napíšte nám o Vašej skúsenosti s našimi službami.