Veľkoobchod AUX


AUX - MAKE HOME BETTER

Spoločnosť AUX Air Conditioner je popredným svetovým výrobcom rezidenčných a komerčných klimatizácií.

Bola založená v roku 1986 a pôsobí v šiestich priemyslových odvetviach. V roku 2018 spoločnosť AUX dosiahla obrat 86 miliard RMB, pričom aktíva predstavovali 56,6 miliard RMB. Má cez 30.000 zamestnancov a 10 výrobných továrni v Číne, Brazílii, Indonézii a Thajsku.

V obore chladenia sa AUX umiestnil na 3. mieste celosvetovej výroby klimatizácií a chladiacej techniky.

Spoločnosť AUX, ktorá na trhu pôsobí od roku 1986, je jedným z popredných výrobcov inteligentných domácich spotrebičov, hlavne klimatizácií. Spoločnosť má 10 moderných výrobných tovární – najväčšiu v Ningbo, Nanchang a Tianjin v Číne – a 5 výskumných a vývojových centier. Zariadenia značky AUX sú dostupné vo viac ako 100 krajinách po celom svete. Vďaka nepretržitým investíciám do výskumu a vývoja môže značka AUX ponúkať konkurencieschopné, technologicky vyspelé a štylisticky atraktívne výrobky, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom kvality a európskym požiadavkám na energetickú účinnosť.


Ekologické chladivo R32

z dôvodu starostlivosti o prírodné prostredie …

Všetky klimatizačné zariadenia AUX pracujú na báze najnovšieho ekologického chladiva R32, ktoré sa v porovnaní s bežne používaným chladivom R410A vyznačuje vyššou účinnosťou a nižším skleníkovým efektom. Taktiež nezničí ozónovú vrstvu.


Pokročilá samočistiaca funkcia

Záruka čistých vnútorných prvkov.

 

Po aktivácii funkcie samočistenia sa klimatizácia spustí s chladením pri nízkych otáčkach ventilátora – potom kondenzovaná voda zmije prach nahromadený na rebrách výmenníka tepla vnútornej jednotky. Následne sa zariadenie prepne do režimu vykurovania, kedy ventilátor pracuje pri nízkych otáčkach – ohriaty vzduch vysuší vnútro jednotky. Nakoniec klimatizácia prejde do režimu ventilátora a vyfúkne vlhký vzduch. Celý proces udržuje vnútorné časti jednotky suché a zabraňuje množeniu baktérií a plesní. Vďaka funkcii samočistenia môže klimatizácia zaručiť užívateľom čisté a bezpečné prostredie.


Vďaka technológií optimalizácie tunela, ventilátora s veľkým priemerom a vysoko účinného motora, môže vnútorná jednotka zabezpečiť lepšie rozloženie a prúdenie vzduchu s hlukom do 20 dB, čo vám poskytne pohodlné prostredie na spanie.


Jednotka dosiahne plný výkon chladenia cca za 30 sekúnd a plný výkon kúrenia cca za 60 sekúnd a zaistí tak pohodlnú klímu prostredia ešte rýchlejšie.


Dofuk ventilátora je 15m a tak predbieha konkurenčné modely dosahujúce  maximálne 12m.


Vďaka dvojstupňovému kompresoru EVI a kvalitným komponentom môže jednotka vykurovať pri vonkajšej teplote -20°C a chladiť pri vonkajšej teplote 60°C.


Invertorový rotačný kompresor používaný v klimatizáciách AUX zaručuje spoľahlivú a efektívnu prevádzku zariadení a najvyššie parametre energetickej účinnosti. Zaisťuje tiež nízke prevádzkové náklady a nízku hladinu hluku. Odolné a vysoko kvalitné materiály použité pri konštrukcii kompresora znamenajú jeho dlhú a bezproblémovú prevádzku.


Klimatizácie vo všetkých modelových prevedeniach ako split aj multisplit sa dajú ovládať cez smart aplikáciu pomocou wifi modulov.