SPLIT, MULTISPIL

G10 inverter

g10_inverterJe jedna z troch hlavných patentovaných technológií spoločnosti. Vyznačuje sa predovšetkým nízkou spotrebou energie a presnou reguláciou v rozmedzí 0,1°C teploty, čím sa dosiahol vysoký komfort. DC inverter mení striedavé napätie (AC) zo siete na jednosmerné (DC), čím dokáže plynule regulovať frekvenciu kompresora pri super nízkych otáčkach už od 10 Hz presne podľa okamžitej požiadavky z miestnosti a tak šetrí až 50 % energie.


Konštrukcia

compresor

Vysoká účinnosť kompresora dokáže rýchlo ochladiť dokonca aj v nepriaznivých klimatických podmienkach.

pcb

PCB vonkajších jednotiek dobre funguje aj pri teplote až 85°C. Je osadená v utesnenom kovovom obale, v prípade skratu sa tak zabráni vzniku požiaru a predíde sa prípadným väčším škodám.

voltage

Zariadenie môže pracovať v rozsahu 170V ~ 265V, čo zabezpečuje stabilný chod kompresora.

teploty

Tepelný rozsah chladenia -15 – 48°C, tepelný rozsah vykurovania -20 – 24°C, vykurovanie na 8°C, zabráni sa tak prípadnému premrznutiu miestnosti v neprítomnosti uživateľa.

smps

Táto technológia napájania šetrí energiu, zariadenie má príkon 0,5 W v režime pohotovosti.

filter

Jednotku možno na požiadanie doplniť o vami vybraný filter s rôznymi možnosťami filtrácie. Vysoko účinná technológia COLD PLASMA vyčistí vzduch od mikroskopických nečistôt a odstraňuje nepríjemné zápachy. Využitím princípu elektrostatickej adhézie, sa účinne absorbuje prach zo vzduchu, pre zabezpečenie maximálnej kvality vzduchu.

autoclean

Funkcia automatického čistenia X-fan po vypnutí zariadenia ponecháva ventilátor zapnutí do času, aby sa výparník poriadne vysušil, čo predchádza množeniu plesní, baktérií a šíreniu zápachu.


Funkcie

prud_vz

Moderný dizajn a unikátna konštrukcia otvárania čelných lamiel umožňuje kolmé a priame prúdenie vzduchu, čo zlepšuje komfort a pohodu.

i_feel

Mini snímač v diaľkovom ovládači sníma okolitú teplotu a tú posiela vnútornej jednotke. V režime I FEEL môže jednotka neustále prispôsobovať prietok  a teplotu vzduchu tak, aby sa dosiahla maximálna kvalita v danom mieste.

sleep

Počas prevádzky v režime SLEEP sa teplota automaticky úpravy o dva stupne. Tým sa zvyšuje kvalita spánkua šetrí sa energia. V režime chladenia sa po prebudení vráti do vopred nastavenej teploty.

turbo

Pri spustení funkcie TURBO, zariadenie začne pracovať na maximálny výkon a tým zabezpečí dosiahnutie nastavenej teploty v krátkom čase.

4_smery

Horizontálne a vertikálne žalúzie zabezpečia rovnomerné rozdelenie prúdenia vzduchu do všetkých smerov, aby bol dosiahnutý maximálny komfort.