Novinky

Nový model LOMO s možnosťou WIFI ovládania

Od 1.9.2016 je dostupná jednotka LOMO, ktorej prednosťou je plynulý dizajn bielej farby s podsvieteným čelným panelom, nízka spotreba energie vďaka modernej inverterovej technológií G10, (energetická trieda A++). Jednotka sa predáva za priazdnivú cenu a v prípade záujmu  ju možno vybaviť WIFI vysielačom.

WIFI vysielač sa montuje dodatočne v prípade objednania a jeho cena je 52,80€ s DPH


Najmenšia vonkajšia MULTISPLITová jednotka vo výkone 4,1/4,5kW

Od 1.9.2016 je dostupná vonkajšia jednotka s výkonom 4,1/4,5kW.

K tejto jednotke možno pripojiť dve vnútorné jednotky v kombinácií 07+07, 07+09, 09+09, 09+12, pričom oproti jednotke GWHD(18)NK3KO má menšie rozmery a nižšiu hmotnosť.


U-CROWN dostupná aj pre MULTISPLIT

Od 1.6.2016 je klimatizačná jednotka U-CROWN dostupná aj pre kombinácie multisplitových jednotiek.

U-CROWN je top model s charakteristickým unikátnym „U“ dizajnom. Je plne automatická so všetkými dostupnými funkciami a ovládanie je možné pomocou smartfónu alebo tabletu cez WIFI, hlučnosť je od 19dB.


Kondenzačné jednotky k VZT zariadeniam

Od 1.1.2017 sú dostupné kondenzačné jednotky pre VZT zariadenia.

Kondenzačné jednotky série U-MATCH so zabudovaným expanzným ventilom možno pripájať k priamym výparníkom vo VZT zariadeniach a ovládať cez MaR vzduchotechniky alebo BMS a pod. Ovládanie jednotky zabezpečuje komunikačný modul AHU com, ktorý umožňuje plynulé riadenie jednotky 0-10V (0-100% výkonu), ON/OFF, chladenie/kúrenie, manuálne rozmrazovanie a dáva informáciu o chode/poruche zariadenia. Kontrolu správneho chodu zariadenia zabezpečuje servisný softvér TEXT PARSER.

Všetko potrebné príslušenstvo je súčasťou dodávky a ceny, ako aj servisný softvér na USB disku.