Služby zákazníkom

 

Okrem veľkoobchodnej činnosti ponúkame koncovým klientom komplexné služby od obhliadky, návrhu, montáže  a servisu klimatizačných zariadení. Montujeme klimatizácie do rodinných domov, klimatizácie do bytu, klimatizácie do kancelárií, predajných priestorov, serverovní a pod. Klimatizácie dodávame v rôznych modelových radách, značkách a prevedeniach. Každý model má svoje špecifické vlastnosti, podľa ktorých si zákazník vyberie presne to, čo najlepšie využije.  Pre uľahčenie výberu poskytujeme klientom poradenstvo.

                                                                              

         Návrh klimatizácie,                         následný predaj,                          prípadná montáž,                         dodatočný servis


ZÁRUKA 5 ROKOV

Poskytujeme záruku až 5 rokov na všetky klimatizácie, pre všetkých zákazníkov, ktorý si u nás zakúpia klimatizáciu aj s montážou. Podmienkou je pravidelný servis a to 1x ročne. Klimatizácie zakúpene v prvom polroku sa servisujú na jar (marec-apríl) a klimatizácie zakúpené  druhom polroku sa servisujú na jeseň (september-október). Servis je spoplatnený v závislosti od počtu klimatizácií. Cenovú ponuku vieme vypracovať na mieru. V prípade nedodržania pravidelného servisu je záruka 2 roky.

Záručné podmienky nájdete v záručnom liste:
ZÁRUČNÝ LIST.pdf
Popis pravidelného servisu a orientačné ceny:
POPIS A CENA.pdf


AKČNÉ PONUKY

Vytvárame pre Vás množstvo zaujímavých akcií, či už sezónnych alebo posezónnych, aby sme vám ponúkli klimatizáciu výhodnejšie. Bližšie informácie o aktuálnych akciách nájdete v sekcií „klimatizácia“, alebo si vyhľadajte akčné klimatizácie v našom novom e-shope.

„AKČNÁ PONUKA KLIMATIZÁCIÍ“