Akcie

Cenový HIT pre túto sezónu

Novinka modelového radu LOMO za uvádzacie ceny zo zľavou 20% platné od 1.5.2017 do odvolania. Klimatizácia sa tak stáva dostupnejšou, aby zlepšovala komfort čoraz širšiemu počtu domovov.

20% zľavu teraz poskytujeme aj na modelovú radu VIOLA, ktorá sa vyznačuje tichou a úspornou prevádzkou. Klimatizácia má moderný dizajn s podsvieteným čelným panelom. Klimatizácia sa dá vybaviť WIFI modulom.


AKCIA TOP MODELOV

Špeciálna akcia top modelov U-CROWN a HANSOL je platná od 1.mája 2017 do odvolania. Pri zakúpení ktorejkoľvek klimatizácie z ponuky dostanete kompletný montážny materiál a montáž zadarmo pre štandartnú inštaláciu. Prípadné ďalšie komponenty (napr. čerpadlo kondenzátu), dlhšie potrubia,  alebo zložitejšia montáž sú za príplatok.

 

U-COOL 2,6kW –  akčná cena so štandartnou montážou – 1 296,00 € s DPH

9_cool – katalógový list


ŠPECIÁLNA PONUKA TOP MODELU U-COOL

Špeciálna ponuka top modelu U-COOL je platná od 1.mája 2017 do odvolania. Pri zakúpení kombinácie vnútornej jednotky a vonkajšej multisplitovej jednotky ako SPLIT dostanete kompletný montážny materiál a montáž zadarmo pre štandartnú inštaláciu. Prípadné ďalšie komponenty (napr. čerpadlo kondenzátu), dlhšie potrubia,  alebo zložitejšia montáž sú za príplatok.

U-COOL 3,5kW
vnútorná jednotka GWH(12)UB-K3DNA1B/I
vonkajšia jednotka GWHD(14)NK3DO
akčná cena so štandartnou montážou –
1 548,00 € s DPH

U-COOL 5,0kW
vnútorná jednotka GWH(18)UC-K3DNA1B/I
vonkajšia jednotka GWHD(18)NK3FO
akčná cena so štandartnou montážou
1 689,60 € s DPH

 


AKCIA 1+1 ZADARMO

Špeciálna akcia je platná od 1.mája 2017 do odvolania. Pri zakúpení MULTISPLIT zariadenia s vnútornými jednotkami VIOLA (dve alebo viac vnútorných jednotiek) dostanete kompletný montážny materiál a montáž jednej vnútornej jednotky zadarmo. 

Cena kompletnej dodávky vrátane montáže sa vyhotovuje na mieru v závislosti od rozmiestnenia a náročnosti montáže. Vykonávame bezplatné obhliadky.


VÝPREDAJ

Dopredaj posledných kusov dizajnovej klimatizácie modelovej rady U-GRACE.